Krúžková činnosť

Krúžky fungujúce na našej škole v školskom roku 2022/2023

1.  - 4. ROČNÍK         DETSKÁ ATLETIKA                                            (p. uč. D. Bôžiková)

ŠKOLSKÝ KLUB                                                 (p. vychovávateľky)

VARENIE A PEČENIE                                          (p. uč. A. Potúčková)

POČÍTAČOVÉ HRY A ÚLOHY                            (p. uč. A. Potúčková)

1.  - 9. ROČNÍK        VÝTVARNÝ KRÚŽOK                                          (p. uč. D. Bôžiková)

5.  - 9. ROČNÍK -      ĽAHKÁ ATLETIKA                                               (p. uč. M. Bôžik)

LOPTOVÉ HRY                                                    (p. uč. L. Menkyna)

PROJEKTY V UČEBNI PC                                  (p. uč. I. Gavlasová)

PRVÁ POMOC                                                     (p. uč. E. Reptová)

9. ROČNÍK                CVIČENIA Z MATEMATIKY                                 (p. uč. I. Kovárová)